Image default
Uygulama

Samsung Google Mail ByPass Nasıl Yapılır? [Video]

Hard reset sonrasında karşılaşılan google mail onay süreci dehşet verici problemleri yanında getirir. Eğer ilk kurulum esnasında kullandığınız Google hesabınıza artık erişim sağlayamıyorsanız, başınız dertte olabilir. Sizler için Samsung cep telefonunda Google Mail ByPass işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık. Bir çok içerik üreticisinden, konuya alıntılar sağladık.

Her şeyden önce, bu sorun ile neden karşılaştığımızı bilmemiz gerekiyor. Aslında bu sorun, Android Lolipop 5.1 güncellemesiyle karşımıza çıktı. Android cihazınızın kaybolması veya çalınması gibi olumsuz durumlarda kullanıcıyı koruma amaçlıdır.

Samsung google mail onayı bypass

Bilgisayar bağlantısı yapmadan, Samsung telefonda google mail onayını nasıl atlayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu sayede telefon tamircisine gitmenize gerek kalmadan işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sorun yaşamamak için Android telefonların ilk kurulum süreçlerinde acele etmemek, öylesine yeni mail açmak yerine takibini sağlayabileceğiniz ve unutmayacağınız şifreler belirlemek önemlidir. Eğer şifrenizi unutmasaydınız, bu sorun ile karşılaşmamış olur ve bu konuyu okumak zorunda kalmamış olurdunuz.

Related posts

Android Telefon Gizli Kodları ve Anlamları

Metaren

Android TalkBack nedir? TalkBack Nasıl Açılır ve Kapatılır?

Metaren

Samsung Telefon Tema Mağazası Nasıl İndirilir? Neler Bulunur?

Metaren

Yorum yaz