Samsung Telefon Tema Mağazası Nasıl İndirilir? Neler Bulunur?

Samsung telefonlarındaki tema mağazası uygulamaları, yazı tipi stilini, renk şemalarını, duvar kağıdını, simgeleri, her zaman ekranda ve çok daha fazlasını değiştirebilir. Galaxy tema mağazası uygulaması aynı zamanda bir telefonun Kullanıcı Arayüzünün birçok değiştirilebilir bileşeninin grafiklerini içerir.

Bir temanın değiştirilmesi yalnızca Samsung telefonun Kullanıcı Arayüzünün görünümünü ve verdiği hissi etkiler. Telefonunuzda UI dışında hiçbir özelliği ve işlevi kontrol etmez.

Çoğu durumda Samsung tema mağazası uygulamasını manuel olarak yüklemeniz ve güncellemeniz gerekmez. Bu tema mağazası uygulaması Samsung cep telefonunuzda mevcut değil ise, telefonunuzu en son sürüme güncelleyebilirsiniz; tema mağazası otomatik olarak cep telefonunuza yüklenir.

Samsung tema mağazası uygulamasında birçok ücretsiz ve ücretli tema bulunmaktadır. Ayrıca tema mağazasındaki en iyi ücretsiz temaların bağlantısını da sağladık.

Galaxy tema mağazası başlangıçta piyasaya sürüldüğünde çok küçüktü ve şimdiye kadar bir sonraki seviyeye gelişti. Samsung, Galaxy tema mağazası uygulamasını sürekli olarak güncelliyor böylece, yeni özellikler ve temalar ekliyor.

Samsung tema mağazası özellikleri

Telefonu şık hale getirin

Samsung Galaxy tema mağazası uygulaması, telefonunuzda birçok şey yapabilir. Telefonunuzu bir dokunuşla koordine edin. Video duvar kağıtlarından eğlenceli simgelere kadar, Galaxy Themes şık telefon asansörlerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Samsung tema mağazası uygulaması ayrıca ana ekranda Hareketli Duvar Kağıtlarını, çoklu duvar kağıtlarını ve video duvar kağıdını da destekler.

Samsung tema market
Samsung tema market

Tamamen kişiselleştirme

Hangi temayı seçerseniz seçin, bu baştan sona bir makyajdır.
Duvar kağıtları ve simgelerden arama ve mesaj arayüzlerine kadar, tasarım öğeleri doğal ve organik hissettirecek şekilde entegre edilmiştir.

Samsung telefonunuza iyi bir tema uyguladığınızda, Galaxy telefonunuzdaki ana ekranı ve kilit ekranı duvar kağıdını değiştirebilirsiniz. Ayrıca; mesaj uygulaması kullanıcı arayüzünü, Çevirici uygulamasının görünümünü ve hissini, Her Zaman Ekranda, Bildirim merkezi grafiklerini ve uygulama simgelerini değiştirir.

Samsung teması nasıl uygulanır

Akıllı telefonda temayı değiştirmek çok kolay. Temayı seçmeniz ve ardından indirmeniz ve uygulamanız gerekir. Cep telefonunuzdaki temayı değiştirmek için aşağıdaki basit adımları da takip edebilirsiniz.

  • Ana ekranda uzun basın.
  • ‘Temalar’ simgesine dokunun.
  • Şimdi alt çubuktan Temalar seçeneğini seçin.
  • Gerekli temayı seçin ve İndirin.
  • Temayı kullanmak için Uygula seçeneğine tıklayın.
  • Mobil temanız değiştirildi.

Temanı Kendin oluştur!

Galaxy tema mağazası uygulaması, tarzınıza uygun öğeleri seçerek kişiselleştirilmiş bir tema oluşturmanızı da kolaylaştırır. Temaları, arka planları, simgeleri ve AOD’yi ayrı ayrı uygulayabilirsiniz.

Her zaman ekranda yalnızca desteklenen Galaxy cihazlarında çalışır. Esas olarak AMOLED ekranlı cihazlarda çalışır.

Infinity Ekran duvar kağıtları

Tema mağazasında ayrıca seçili Galaxy cihazları için sonsuz duvar kağıtları bulunur. Bu da harika bir özellik.

Galaxy kullanıcıları, çeşitli temalarla süsleyerek Galaxy telefonlarından en iyi şekilde faydalanabilir ve hatta tercihe göre yazı tipi stilini bile değiştirebilirler. Samsung her temanın tüm telefonda bir makyajı vardır. Duvar kağıtları ve simgelerden arama ve mesaj arayüzlerine kadar, tasarım öğeleri doğal ve organik hissettirecek şekilde entegre edilmiştir.

Samsung tema mağazası uygulamasını indirin

Samsung tema mağazası uygulamasını, bozuksa veya Galaxy akıllı telefonunuzda yoksa buradan indirebilirsiniz. Tema mağazası uygulamasını indirmek için google Drive bağlantısını paylaştık.

Dosya adıSamsung tema mağazası
DosyaUygulama
TipTema mağazası
Desteklenen cihazlarSamsung Galaksi
Sürüm5.2.05.4
geliştiriciSAMSUNG ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.
Dosya boyutu19.33MB
KaynakGoogle sürücü

İndir

Güvenilir kaynaklardan Samsung tema mağazası uygulaması hakkında en iyi bilgileri sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Hala herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Görüşleriniz bizim için her zaman takdir edilmektedir ve önemlidir. Bu yüzden Galaxy temaları hakkındaki görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.